Литва отримає €2 млн від Тайваню для допомоги Україні

Ринки 13.05.2025    12:03

Тайвань виділить 2 млн євро Литві, яка очолює міжнародну коаліцію з розмінування в Україні, повідомила пресслужба Міноборони Литви.

"Представники міністерства національної оборони Литви та Агентства оборонних ресурсів обговорили з тайванською місією у Вільнюсі можливості партнерства в наданні підтримки Україні. Особливу увагу під час зустрічі було приділено заходам з розмінування. 

Тайванська місія в Литві висловила намір зробити свій внесок у підтримку Литви в розмінуванні України, виділивши 2 млн євро", - йдеться в повідомленні на сайті Міноборони в понеділок.

Зазначається, що Литва спрямує на діяльність коаліції з розмінування в поточному році 30 млн євро. Також Україні планують надати підтримку у вигляді обладнання для розмінування на аналогічну суму.

Теги:   Литва Тайвань розмінування Переглядів:   258

Читайте також:

29.06

Країни G7 домовилися з США про звільнення американських і британських компаній від додаткових податків

29.06

МЗС України оголосило тендер на КАСКО

29.06

Менше двох тижнів до старту співбесід для ветеранів, які планують вступити на вищу освіту