Нацбанк збільшив ліміти на розрахунки корпоративними картками за кордоном

Ринки 10.05.2025    18:16

Національний банк України збільшив ліміти на розрахунки корпоративними картками за кордоном, відтепер дозволені операції зняття готівки на суму 17,5 тис. грн (в еквіваленті), тоді як до цього ліміт становив 12,5 тис. грн.
«Розширення лімітів не матиме істотного впливу на валютний ринок України, враховуючи, що збільшення попиту на іноземну валюту за операціями з корпоративними картками, ймовірно, буде компенсовано зменшенням попиту через інші, менш зручні канали», - повідомив Нацбанк на сайті в суботу.
Він додав, що другим послабленням стало збільшення ліміту для розрахунків за товари, роботи, послуги з корпоративних карток за кордоном зі 100 тис. грн до 150 тис. грн на місяць.
Для особистих карток ліміти залишилися незмінними: 12,5 тис. грн на зняття готівки за тиждень і 100 тис. грн для безготівкових розрахунків.
НБУ уточнив, що відповідні зміни до «військової» постанови №18 від 24 лютого 2022 року внесені постановою правління регулятора №53 від 9 травня цього року і набрали чинності з 10 травня.


 

Теги:   Нацбанк Розрахунки ліміти корпоративні картки Переглядів:   68

Читайте також:

10.05

Ставлення українців до Болгарії: помірний позитив і рекордний рівень нейтральності

10.05

ЄС і представники Коаліції бажаючих готові посилити санкції проти РФ, якщо та не піде на 30-денне перемир'я, - Мерц

10.05

Ставлення українців до Катару: переважає нейтралітет із помірним позитивом