У Києві стартував «Тиждень австрійського кіно»

Ринки 15.04.2025    11:21

У Києві втринадцяте відкрився щорічний фестиваль «Тиждень австрійського кіно», який традиційно охоплює найбільш яскраві та резонансні австрійські стрічки останніх років.Першим показали фільм «Павич» режисера Бернгарда Венґера.

10 квітня 2025 року у київському кінотеатрі «Жовтень» відбулося урочисте відкриття щорічного фестивалю «Тиждень австрійського кіно», який триватиме до 15 квітня включно.

Фестиваль пройде також у Львові та Чернівцях. Кіноогляд триватиме з 30 квітня до 4 травня у Чернівцях та 15–18 травня у Львові.

Фестиваль проводять Посольство Республіки Австрія в Україні спільно з кінокомпанією «Артхаус Трафік» за підтримки генерального партнера AMIC ENERGY.

Теги:   Австрія Жовтень кіно AMIC ENERGY Переглядів:   248

Читайте також:

25.03

Угорська компанія MOL отримала схвалення американських властей на продовження переговорів щодо купівлі сербської NIS

25.03

«Муніципальна дорожня компанія» розшукала тендер на послуги КАСКО

25.03

ДП «Ліси України» оновить парк техніки: 100 культиваторів та 42 лісові плуги