Standard One запустила інвестфонд нерухомості

Ринки 09.04.2025    12:25

Компанія Standard One, що спеціалізується на проєктах Build-to-Rent (будівництво під оренду), оголосила про запуск нового продукту S1 REIT, який дає можливість стати співвласником квадратних метрів у житлових будинках S1, повідомляє пресслужба компанії.

«Ми першими в Україні створили та втілили концепцію прибуткових будинків у форматі Build-to-Rent. Це висококласний сервіс для орендарів та інвесторів. Перші отримують якісний житловий простір з опціями готельного обслуговування, другі - стабільний пасивний дохід, що не потребує залучення до процесу управління об'єктом. Пілотний проєкт S1 VDNG з 2019 року свідчить про успішність такої моделі, адже заповнюваність у будинку сягає 99%», - пояснює CEO Standard One Сергій Фітель.

За його словами, S1 REIT є кроком масштабування наявного концепту. За допомогою REIT (Real estate investment trust, інвестиційний фонд нерухомості, ІФ-У), щоб приєднатися до проєкту, достатньо інвестувати суму в еквіваленті приблизної вартості 1 кв.м. REIT передбачає не тільки простий вхід в інвестицію, а також, у разі потреби, зручний вихід. Також компанія створює закрите ком'юніті для інвесторів, де вони можуть обмінюватися досвідом.

Придбати квадратні метри під інвестицію можна в першому проєкті Standard One - S1 VDNG. Уже готовий і заселений орендарями будинок, з майже нульовою вакантністю, дозволяє інвесторам отримувати від 8,2% у валюті. Скоро також планується відкриття фонду S1 Obolon, де прогнозується 10% у валюті.

«Інвестиційні фонди нерухомості вже є на ринку, їхній успіх підтверджує запит на такі інструменти. Якщо раніше для інвестицій у нерухомість потрібна була значна сума коштів, то тепер ця можливість відкривається багатьом, оскільки поріг інвестування став мінімальним», - додає Фітель.

За словами CEO S1 REIT Олега Бондаря, ліквідність у проєкті забезпечена високим попитом на нерухомість від Standard One. Загалом ринок оренди житла в Україні й особливо в Києві досить активний, збільшується попит і зростають орендні ставки. За 2024 рік приріст середньої ціни на оренду однокімнатної квартири в столиці склав 21% у валюті. У цих умовах інвестування в нерухомість під оренду стає ще більш привабливим.

«Потенційна ємність ринку величезна. Особливо в сегменті нового якісного житла. Чим краща інфраструктура і більше переваг у проєкту - тим вища його ціна. Такі об'єкти, як S1, забезпечують стабільну прибутковість без «простою»», - резюмує CEO Standard One.

S1 - проєкт девелоперської компанії KDD Ukraine, проєкт S1 VDNG працює з 2019, на етапі реалізації ще три проєкти.
 

 

Теги:   Standard One інвестфонд нерухомості Переглядів:   248

Читайте також:

14.01

Прокуратура Південної Кореї вимагає смертної казни для колишнього президента Юн Сок Єля

14.01

Дмитро Усов увійшов до складу журі конкурсу студентських правотворчих ініціатив

13.01

Китайська держкомпанія Dongfang поставить турбіни для ВЕС Сербії на 0,5 млрд євро