Торгово-тарифна війна США є неспровокованою і невиправданою - МЗС Китаю

Ринки 05.04.2025    23:35

Представник Міністерства закордонних справ Китаю Го Цзякун у своєму дописі у Фейсбуці в суботу заявив, що «ринок сказав своє слово» після того, як США оголосили про нові торгові тарифи.

«Торгово-тарифна війна, яку США розпочали проти всього світу, є неспровокованою та невиправданою», - зазначив він.

Го Цзякун закликав США припинити «робити неправильні речі» та вирішити розбіжності з торговими партнерами через рівноправні консультації.

Це сталося після оголошення президента США Дональда Трампа про запровадження «взаємних» митних тарифів на товари зі 185 іноземних торговельних партнерів США, зокрема, 34% мит на китайські товари. У відповідь на цей крок Китай вирішив запровадити додаткові мита на американські товари в розмірі 34%, які набудуть чинності з 10 квітня.

Теги:   США Китай МЗС тарифна війна Переглядів:   337

Читайте також:

29.01

Mastercard збільшила чистий прибуток на 22% у четвертому кварталі 2025 року

29.01

Золото та біткоїн різко дешевшають після рекордного зростання, акції США йдуть в мінус

29.01

Тимчасовий захист для громадян України в різних країнах - аналіз Experts Club