Wizz Air планує відкрити 400 маршрутів з України після відкриття неба

Транспорт 25.03.2025    17:52

Європейський лоукостер Wizz Air розробив план відкриття 400 маршрутів в перші шість місяців після відкриття українського неба, що дозволить перевозити 5 млн пасажирів в рік, повідомив гендиректор Wizz Air Йозеф Вараді.

"Як тільки Україна буде готова, ми будемо готові відновити (польоти - ІФ-У). Ми не тільки розглядаємо можливість літати в Україну, але й збираємося літати з України, організувавши там наші базові операції. В нас великі плани щодо України… Ми розробили план створення мережі з близько 400 маршрутів протягом перших 6 місяців, що створить пропускну спроможність у 5 млн місць на рік. І коли ви (Україна - ІФ-У) будете готові, ми будемо готові", - заявив Вараді на організованій аналітичним центром "We Build Ukraine" конференції "Логістика як драйвер економічного зростання".

Він також розповів, що представники Wizz Air кілька разів були в Україні і вели перемовини з зацікавленими сторонами, зокрема, з українськими аеропортами.

"Ми дуже близькі до того, щоб укласти комерційні угоди з кожним з них (аеропортів - ІФ-У). Я думаю, що ми дійсно готові до роботи", - зазначив Вараді.

Раніше повідомлялось, що керівництво міжнародного аеропорту (МА) "Бориспіль" в Будапешті провело перемовини з представниками європейського лоукостера Wizz Air щодо оперативного запуску авіаперевезень після відкриття повітряного простору.

Теги:   Wizz Air маршрут Переглядів:   298

Читайте також:

02.10

Продажі нових авто в Україні за 9 місяців 2025 року залишилися на рівні минулого року – AUTO-Consulting

02.10

Leapmotor у вересні подвоїла поставки електромобілів до рекорду

01.10

Вересневі продажі нових авто в Україні зросли на 20% — до 6,8 тис