Трамп сподівається на допомогу Китаю у справі припинення війни в Україні

Ринки 24.01.2025    11:16

Президент США Дональд Трамп заявив, що йому «завжди подобався» голова КНР Сі Цзіньпін, і висловив надію на допомогу Китаю в мирному врегулюванні війни РФ проти України.

«Сподіваюся, Китай допоможе нам зупинити війну, зокрема, з Росією, Україною, а вони мають величезну владу над цією ситуацією. І ми будемо працювати з ними. І я згадав про це під час нашої телефонної розмови з головою Сі, і сподіваюся, ми зможемо працювати разом і зупинити це», - сказав він під час онлайн-спілкування після спеціального звернення на Всесвітньому економічному форумі в Давосі в четвер.

За словами Трампа, його адміністрація «з нетерпінням чекаємо на те, щоб дуже добре порозумітися з Китаєм».

Лідер США також зазначив, що йому «дуже подобається голова Сі» Цзіньпін. «Він мені завжди подобався. У нас завжди були дуже хороші стосунки», - додав президент США.

Теги:   Китай Трамп війна допомога Переглядів:   179

Читайте також:

01.05

Дохід "Нової пошти" зріс до 11,85 млрд грн

01.05

Джулія Девіс призначена новим послом США в Україні

01.05

PayPal збільшила чистий прибуток на 45%