BYD підвищила прогноз продажів у 2024 році до 4 млн одиниць

Транспорт 11.09.2024    18:03

Китайська компанія BYD Co., провідний виробник автомобілів на нових джерелах енергії (NEV), підвищила прогноз продажів у 2024 році до 4 млн одиниць, повідомив аналітик Morgan Stanley Тім Сяо з посиланням на заяви керівництва компанії.

Раніше автовиробник планував продати близько 3,6 млн машин, повідомляє Trading Economics.

Поліпшення прогнозу зумовлено, зокрема, хорошими продажами гібридів (PHEV).

BYD у січні-серпні реалізував понад 2,328 млн NEV, що на 29,9% перевищило показник за аналогічний період минулого року. При цьому минулого місяця продажі перевищили 373,08 тис. машин і оновили рекорд, який було встановлено в липні (342,38 тис. автомобілів).

Виходячи з річного прогнозу продажів у 4 млн NEV, компанія повинна буде в решту року продавати щомісяця приблизно по 420 тис. машин .

Котирування акцій BYD під час торгів у Гонконзі в середу зростають на 2,5%. Ринкова вартість автовиробника з початку поточного року підвищилася майже на 13%, тоді як фондовий індекс Hang Seng практично не змінився.

Теги:   Китай прогноз BYD NEV Переглядів:   585

Читайте також:

13.06

"Нібулон" уклав контракт із портом Чорноморськ на перевалку до 1 млн тонн

13.06

"Укрзалізниця" з 16 червня змінить швидкості перевезення зерна для розрахунку вартості вагонів

12.06

Чистий прибуток "Ілти" знизився на 38%, попри зростання виручки на третину