Ціни на новобудови в Китаї впали на 3,9%

Нерухомість 17.06.2024    16:32

Ціни на новобудови у великих містах Китаю в травні знизилися за підсумками 11-го місяця поспіль, незважаючи на заходи влади КНР з підтримки ринку нерухомості.

Згідно зі звітом Державного статистичного управління (ДСУ) КНР, ціни на нове житло в 70 найбільших містах країни минулого місяця зменшилися на 3,9% у річному вираженні. Це максимальне падіння з червня 2015 року, зазначає Trading Economics.

У квітні зниження становило 3,1% у річному вираженні.

У травні влада Китаю анонсувала масштабний пакет заходів підтримки ринку нерухомості, що включає, зокрема, скасування нижньої межі ставок за іпотечними кредитами, а також зниження вимог до початкового внеску для покупців нерухомості з використанням іпотеки.

Крім того, Пекін закликав владу міст з надлишковим фондом готових будинків викуповувати нерухомість за розумними цінами для її подальшого використання як доступного житла.

Ціни на новобудови в травні опустилися на 0,71% порівняно з попереднім місяцем - максимально з жовтня 2014 року. У квітні зниження в щомісячному вираженні становило 0,6%.

Падіння цін у травні було відзначено майже у всіх 70 найбільших містах КНР.

Інвестиції в нерухомість у КНР у січні-травні впали на 10,1% порівняно з тим самим періодом роком раніше (зниження на 9,8% у січні-квітні).

Теги:   Китай новобудова Переглядів:   118

Читайте також:

12.07

АМКУ надав дозвіл "Ковальській" придбати будівлю Київського лікеро-горілчаного заводу

12.07

Україна скоротила експорт титановмісних руд на 36,6%

11.07

Литва виділила 1 млн євро для відновлення "Охматдиту" та інших медзакладів України