ДТЕК за 5 місяців виготовив 7 нових шахтних комбайнів

Ринки 16.06.2024    20:53

Машинобудівники "ДТЕК Енерго" в січні-травні цього року виготовили та відремонтували 606 одиниць гірничо-шахтного обладнання (ГШО), зокрема сім нових прохідницьких і очисних комбайнів.
"Машинобудівники забезпечили шахтарів також і 450 тисячами запчастин і комплектуючих", - повідомляється в прес-релізі енергохолдингу в п'ятницю.
Як зазначили в компанії, такі обсяги необхідного виробленого обладнання дають змогу продовжувати закладати міцнішу опору для проходження тепловою генерацією наступного опалювального сезону.
"Розбір завалів і відновлювальні роботи на пошкоджених атаками теплоелектростанціях тривають у режимі 24/7. Кожен працює на своєму місці. На своїх місцях і шахтарі з машинобудівниками. Шахтарі - щоб витягувати достатні для надійної роботи теплоелектростанцій обсяги вугілля. І машинобудівники, які повинні переконатися, що у шахтарів завжди є все необхідне", - зазначив процитований у пресрелізі генеральний директор "ДТЕК Енерго" Ільдар Салєєв.
Як повідомлялося, 2023 року інвестиції компанії в український вуглевидобуток становили близько 7 млрд грн, що майже вдвічі більше, ніж 2022-го.
"ДТЕК Енерго" забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність компанії в тепловій генерації станом на січень 2022 року становила 13,3 ГВт. У вуглевидобутку створено повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, машинобудування та сервісне обслуговування шахтного обладнання.


 

Теги:   Дтек шахтні комбайни Переглядів:   164

Читайте також:

18.07

БФ "Центр порятунку життя" відкрив у Києві реабілітаційний центр Tytanovi Rehab

18.07

Європейська комісія схвалила виділення Україні першого траншу EUR4,2 млрд бюджетної підтримки

17.07

Pernod Ricard продає портфель винних брендів консорціуму інвесторів AWL