Світовий банк виділить $62 млн на вирішення житлових проблем в Україні

Банки 12.06.2024    12:43

Світовий банк має намір надати Україні $62 млн донорського гранту на вирішення проблем у житловій сфері, повідомила віцепрезидентка Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Антонелла Бассані.

"Рада повідомити, що ми мобілізували додаткові $62 млн завдяки багатьом донорам і плануємо укласти грантову угоду з українським урядом тут, у Берліні", - повідомила вона на Конференції з відновлення України (URC2024) у Берліні у вівторок.

Бассані зазначила, що Світовий банк продовжує підтримувати проєкт компенсацій вартості невідкладних дрібних ремонтів житла (HOPE), що постраждало через війну. Вона зазначила, що поточне фінансування забезпечує підтримку 50 тис. сім'ям у ремонті їхніх будинків, а до грудня 2024 року заплановано збільшити їх кількість ще на 50 тис. Наразі в п'яти регіонах проводять ремонти багатоквартирних будинків.

Крім того, Світовий банк у рамках раніше підписаного меморандуму з українським урядом допоможе залучати приватні банки до кредитування житлового ринку, додала віцепрезидентка.

Теги:   Грант Світовий банк Переглядів:   504

Читайте також:

14.07

Wells Fargo отримав виручку і чистий прибуток вищий за прогнози

12.07

JPMorgan збільшив чистий прибуток на 25%

12.07

Курси купівлі та продажу іноземної валюти за картковими операціями банків на 12 липня