Миколаєву, Луцьку та Харкову виділять 65 млн євро на водо- і теплопостачання

Банки 12.06.2024    10:21

Європейський банк реконструкції та розвитку виділить EUR65 млн кредитного фінансування на розв'язання проблеми водопостачання Миколаєва та теплопостачання Харкова і Луцька.

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», відповідні угоди було підписано в Берліні на полях Конференції з відновлення України.

"Це питання відновлення водопостачання, трубопроводів, які роз'їла солона вода, яку ми зараз використовуємо. Майже 2,5 роки в Миколаєві немає питної води, а вода, яку ми запускаємо, вона з підвищеним рівнем солі, тому вона роз'їдає труби", - пояснив важливість цього проєкту для Миколаєва міський голова Олександр Сєнкевич.

Він уточнив, що місто отримало додаткове фінансування від Данії разом із грантовою частиною Фонду чистих технологій і кредитне фінансування від ЄБРР.

Сєнкевич додав, що найближчим часом буде проведено всі необхідні процедури і розпочнеться заміна труб на пластикові, а де більших діаметрів - на чавунні або інших їхніх видів.

Теги:   і теплопостачання Переглядів:   443

Читайте також:

24.08

Ельжбета Беньковська очолила наглядову раду Кредобанку

24.08

Курси купівлі та продажу іноземної валюти за картковими операціями банків на 24 серпня

24.08

Бізнес зможе фінансувати сонячні електростанції на строк до семи років