Зеленський прибув до Німеччини для участі в конференції та переговорів із Шольцем

Ринки 11.06.2024    11:10

Президент України Володимир Зеленський у ніч проти вівторка прибув із робочим візитом до Німеччини для участі в конференції з відновлення України «URC-2024» і перемовин із федеральним канцлером Олафом Шольцом.

"Конференція “URC-2024” об'єднає уряди, десять з яких - на рівні прем'єр-міністрів, компанії та організації для допомоги Україні. В умовах російського повітряного терору термінові рішення для української енергетики будуть нашим основним пріоритетом", - написав Зеленський у своєму Телеграм-каналі.

Президент України також повідомив, що має намір обговорити з федеральним канцлером подальшу оборонну підтримку, розвиток української системи ППО, спільне виробництво озброєнь.

Крім того, за словами Зеленського, з німецькою стороною будуть скоординовані позиції напередодні Саміту миру, саміту Європейської ради та саміту НАТО.

«Також зустрінуся з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром і президентом Бундестагу Бербель Бас, відвідаю військову базу, де проходять навчання наші військові», - написав глава держави.

Днем раніше президент України повідомив про підготовку нових домовленостей з європейськими партнерами у сфері підтримки України, зокрема, за його словами, такий договір готується саме з Німеччиною.

Теги:   Німеччина Шольц Зеленський конференція Переглядів:   112

Читайте також:

12.06

Чеські партнери надали рятувальникам Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України новітню систему pTRACK

12.06

IFC може виділити приблизно $345 млн для будівництва в Україні вітроенергетичних потужностей

12.06

ЄБРР і GOLDBECK SOLAR побудують СЕС на 500 МВт в Україні