Канада відкрила ринок для експорту українських яєчних продуктів

Агро 11.06.2024    11:31

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) та Міністерство закордонних справ України узгодили ветеринарні сертифікати з компетентними органами Канади, відтепер українські виробники яєчних продуктів зможуть експортувати свою продукцію до цієї країни, повідомила пресслужба відомства.

"Системна робота Міністерства закордонних справ України спільно з Держпродспоживслужбою дають змогу й надалі відкривати нові можливості для української продукції у світі. Ми розуміємо, наскільки важливо підтримувати українських експортерів, особливо під час війни. Саме тому ми ведемо постійні переговори з іноземними партнерами щодо цього і крок за кроком ми відкриваємо для українських компаній нові ринки", - заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Новий ринок - економічна стабільність для національного виробника, збереження робочих місць, особливо під час війни, та посилення конкурентоспроможності України на світовій торговельній арені. 
Разом з українськими дипломатами продовжуємо роботу за цим напрямом", - зазначив голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук.

Відомство поінформувало, що форми сертифікатів уже опубліковані на його офіційному вебпорталі в рубриці «Сертифікати на експорт з України» розділу «Міжнародне співробітництво». Пояснення до вимог законодавства Канади знаходяться в розділі «Вимоги країн світу».

«Експорт яєчних продуктів до Канади можливий лише за умови співпраці з ліцензованими імпортерами в Канаді», - попередила Держпродспоживслужба.

Теги:   Канада експорт яєчні продукти Переглядів:   99

Читайте також:

16.07

Україна вичерпує квоти на постачання меду, кукурудзи та курятини в ЄС

16.07

Урожайність озимих в "АгроВісті" нижча за торішню

15.07

Україна почала постачання органічного проса до США