"Нібулон" домовився з Правекс Банком про реструктуризацію кредиту в $5,5 млн на 6 років

Агро Банки 08.06.2024    11:12

Один з найбільших операторів зернового ринку України ТОВ "СП "Нібулон" і Правекс Банк, що є частиною групи Intesa Sanpaolo, уклали двосторонню угоду про продовження реструктуризації кредиту на суму $5,5 млн на шість років із пільговими відсотковими ставками та пільговим періодом для погашення боргу, повідомила пресслужба зернотрейдера на фейсбук-сторінці.

"Правекс Банк підходить до кожного кейсу з реструктуризації заборгованості індивідуально, враховуючи специфіку бізнесу та потреби клієнтів. Такий підхід надає змогу забезпечити найбільш ефективні фінансові рішення та підтримувати стабільні партнерські відносини", - прокоментував директор департаменту управління кредитами банку Юрій Литвиненко.

У "Нібулоні" зазначили, що реструктуризація кредиту допоможе йому оптимізувати фінансові потоки та зосередитися на реалізації стратегічних проєктів, спрямованих на зміцнення та розвиток аграрного сектору України.

"Ми впевнені, що цей крок буде важливим стимулом для подальшого зростання і процвітання компанії, зміцнюючи наші позиції на ринку і сприяючи економічному розвитку країни", - запевнила фінансовий директор "Нібулону" Ірина Левковська.

Як повідомлялося, група компаній "Нібулон" має понад 25 українських та іноземних кредиторів, з абсолютною більшістю з яких уже підписано умови реструктуризації.

ТОВ "СП "Нібулон" створено 1991 року. До російського військового вторгнення зернотрейдер мав 27 перевантажувальних терміналів і комплексів із приймання сільгоспкультур, потужності для одночасного зберігання 2,25 млн тонн продукції АПК, флот із 83 суден (із них 23 буксири), а також володів Миколаївським суднобудівним заводом.

"Нібулон" до війни обробляв 82 тис. га землі в 12 областях України та експортував сільгосппродукцію до більш ніж 70 країн світу. Зернотрейдер 2021 року експортував максимальні за час свого існування 5,64 млн тонн сільгосппродукції, досягнувши рекордних обсягів постачань на зовнішні ринки в серпні - 0,7 млн тонн, у четвертому кварталі - 1,88 млн тонн і в другому півріччі - 3,71 млн тонн.

Збиток "Нібулону" через повномасштабне військове вторгнення РФ у 2022 році перевищив $416 млн.

Наразі зернотрейдер працює на 32% потужностей, створив спеціальний підрозділ для розмінування сільгоспземель і змушений був перенести центральний офіс із Миколаєва до Києва.

Теги:   кредит Нібулон реструктуризація Правекс Банк Переглядів:   218

Читайте також:

12.07

Аграрії України вже намолотили 9,5 млн тонн нового врожаю

12.07

Урожай олійних культур у 2024 р. становитиме 22,5 млн тонн - Укроліяпром

12.07

LTG Cargo придбала в Україні 500 зерновозів