Ferrexpo і Salzgitter продовжать співпрацю з використання окатишів DRI

Ринки 24.05.2024    14:01 Гірничорудна компанія Ferrexpo plc з основними активами в Україні та Salzgitter Flachstahl GmbH, дочірня структура німецької металургійної компанії Salzgitter AG, оголосили про зміцнення своєї співпраці.

Згідно з біржовим повідомленням, компанії підписали меморандум про взаєморозуміння на поставку залізорудних окатишів прямого відновлення заліза (DRI) для виробництва низьковуглецевої сталі.

При цьому уточнюється, що меморандум про використання окатишів у SALCOS (Salzgitter Low CO2-Steelmaking), виробничому підприємстві Salzgitter, передбачає реалізацію програми декарбонізації, спільне розроблення стратегій використання сировини в рамках екологічно чистих ланцюжків поставок.

"Ми погодили умови нашої співпраці на майбутнє. Гранули DR Ferrexpo можуть значно знизити викиди під час виробництва сталі в рамках програми SALCOS", - пояснила виконувачка обов'язків директора з маркетингу Ferrexpo Ярославна Блонська.

Технічний директор Salzgitter Flachstahl GmbH Герд Бареш висловив сподівання на активізацію співпраці в контексті програми SALCOS: "Досягнута угода допомагатиме нам скоротити викиди вуглекислого газу в ланцюжках поставок і стимулюватиме виробництво екологічно чистої сталі".

Очікується, що програма SALCOS буде завершена з технічного погляду до 2033 року.

Ferrexpo - залізорудна компанія з активами в Україні. Ferrеxpo належить 100% акцій ПрАТ "Полтавський ГЗК", 100%-ва частка ТОВ "Єристівський ГЗК" і 99,9%-ва - ТОВ "Біланівський ГЗК".
Теги:   Ferrexpo Salzgitter окатиш DRI Переглядів:   105

Читайте також:

18.07

Європейська комісія схвалила виділення Україні першого траншу EUR4,2 млрд бюджетної підтримки

17.07

Pernod Ricard продає портфель винних брендів консорціуму інвесторів AWL

17.07

Бельгія профінансує проєкти відновлення в Україні на 150 млн євро