Stellantis звільнить близько 3,6 тис. співробітників в Італії

Ринки 29.03.2024    11:13 Європейський автомобільний концерн Stellantis NV запропонував близько 3,6 тис. співробітникам своїх заводів в Італії добровільно розірвати робочі контракти, повідомила профспілка FIOM-CGIL.

Зокрема, у такий спосіб компанія має намір скоротити штат заводів у Мельфі, Помільяно Д'Арко, Мірафіорі і Термолі, пише MarketWatch з посиланням на заяву профспілки.

Представник Stellantis не став коментувати названі цифри, однак зазначив, що нещодавно укладені з профспілками угоди є реакцією "на наслідки поточного процесу енергетичного і технологічного переходу, який впливає на всі аспекти автомобілебудівного сектора".

Напередодні компанія анонсувала звільнення близько 400 осіб у США.

Котирування акцій Stellantis слабо змінюються під час торгів у Мілані в четвер. Ринкова вартість компанії з початку поточного року збільшилася на 26,2%, до 81,9 млрд євро.

Автоконцерн був утворений на початку 2021 року в результаті злиття Fiat Chrysler Automobiles NV (FCA) і PSA Group. Він випускає автомобілі під такими марками, як Jeep, Ram, Dodge, Chrysler, Citroen, Fiat, Maserati, Opel, Peugeot і Alfa Romeo.


Теги:   Stellantis співробітник Італія Переглядів:   132

Читайте також:

22.06

ТМ "Рута" повернулася до позитивної динаміки виробництва

21.06

Більшість громадян України негативно відносяться до Афганістану – дослідження

21.06

Більшість громадян України позитивно ставляться до ОАЕ – дослідження