"Укргідроенерго" готується до весняної повені

Ринки 01.02.2024    12:08 Українські гідроенергетики почали підготовку до пропуску весняної повені.

"Гідроелектростанції "Укргідроенерго" працюють у штатному режимі. У роботі 75 гідроагрегатів", - повідомило ПрАТ "Укргідроенерго" в середу.

Наразі на ГЕС і ГАЕС триває ремонтна кампанія згідно з графіком. Крім капітальних і поточних ремонтів, активно триває робота над реалізацією проєктів зі зміцнення фізичного захисту гідроелектростанцій.

Як повідомлялося, "Укргідроенерго" з посиланням на Укргідрометцентр 24 січня 2024 року відзначило факт триваючого підвищення рівнів води на Верхньому Дніпрі та Десні (Київська та Чернігівська області), що позитивно відбивається на роботі гідроелектростанцій (ГЕС) компанії.

"Така висока припливність нехарактерна для зими, як і минулого року. Однак це справляє позитивний вплив на роботу гідрогенерації", - зазначили в товаристві.
Теги:   Укргідроенерго повені Переглядів:   471

Читайте також:

08.06

Курти переміг на виборах у Косово, але політична криза може тривати

08.06

Rauta представила на архітектурно-будівельному форумі Закарпаття рішення для енергоефективних будівель

08.06

Культура перевірки компаній має стати частиною нової ділової інфраструктури України