Компании

все компании

CSD LAB взяв участь у II з'їзді Асоціації цитопатологів України

22 листопада 2023 року, 13:15
CSD LAB взяв участь у II з'їзді Асоціації цитопатологів України

Минулий тиждень став знаковим для цитологів України, адже на базі та за сприяння Національного інституту раку пройшов II з'їзд Асоціації цитопатологів України. Ця подія стала важливою платформою для обміну досвідом і знаннями між вітчизняними та зарубіжними фахівцями.

Команда цитологів CSD LAB також взяла активну участь у з'їзді. Наші колеги представили три актуальні доповіді, які викликали інтерес аудиторії.


Валентина Карпачова - біолог, цитолог вищої кваліфікаційної категорії, поділилася результатами використання інноваційної методики дослідження аспіратів порожнини матки. Ця методика дає змогу підвищити точність діагностики захворювань шийки матки та ендометрія.

Лікар-лаборант-цитолог вищої категорії, патоморфолог Тетяна Ярощук представила доповідь про класифікацію Папаніколау для цитології панкреато-біліарної системи, яка є важливою для ранньої діагностики раку підшлункової залози та інших захворювань органів травлення.

Павліна Боцюн - завідувачка лабораторії цитоморфології CSD LAB, розповіла про нові тенденції цервікального скринінгу в рамках глобальної стратегії ВООЗ з елімінації раку шийки матки. Ці тенденції спрямовані на підвищення ефективності скринінгу та зниження смертності від цього захворювання.

Ми раді, що наші колеги змогли поділитися своїми знаннями і досвідом, щоб сприяти поліпшенню якості цитологічної діагностики у вітчизняній медицині.

Просмотров: 618
Другие новости