Евакуаційний рейс з Ізраїлю для українців готується на 14 жовтня - МЗС

Ринки Транспорт 12.10.2023    13:10 Дипломати готують на суботу, 14 жовтня, перший евакуаційний рейс для громадян України з Ізраїлю до Румунії, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Понад тисячу українських громадян звернулися по допомогу у виїзді з території Ізраїлю через скасовані авіарейси. Дипломати готують на суботу, 14 жовтня, перший евакуаційний рейс до Румунії. Працюємо над організацією додаткових евакуаційних рейсів", - написав Ніколенко у Facebook.

У МЗС зазначили, що деталі буде надіслано громадянам, які надали свої дані в українське посольство в Тель-Авіві.

Крім того, близько 200 українців заявили про бажання евакуюватися із Сектора Гази, однак через відсутність безпеки виїзд поки неможливий.

"МЗС, українські посольства в Ізраїлі, Єгипті, Йорданії, а також інші причетні відомства України докладають активних зусиль, щоб якнайшвидше витягнути наших людей", - підкреслив Ніколенко.
Теги:   Ізраїль Евакуаційний рейс Переглядів:   504

Читайте також:

25.02

ILI презентував рейтинг якості економічної політики урядів: Україна між Руандою та Гамбією

25.02

Понад 50 митців об’єднає виставковий проєкт у Софії Київській

25.02

Норвегія інвестувала $970 млн у програму PURL для закупівлі ППО для України