Від початку 2023 року компенсацію отримали 331 роботодавець на оплату праці 1449 внутрішньо перемішеним особам

Ринки 07.09.2023    17:17

Київський міський центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб   внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

З березня 2022 року діє програма з надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Мета програми - пришвидшити адаптацію людей, які змушені були переїхати з небезпечних регіонів, та підвищити рівень зайнятості серед населення. 

Від початку 2023 року в  м. Києві  компенсацію отримали 331 роботодавець на оплату праці 1449 внутрішньо переміщеним особам на суму 17,5 млн грн.

 Компенсація надається щомісяця за кожну працевлаштовану особу. Загальна тривалість надання такої компенсації не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування ВПО на умовах, передбачених законодавством.

Новостворений бізнес також може скористатись урядовою програмою підтримки роботодавців за працевлаштування ВПО та отримати компенсацію.

Відповідно до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні" від 06.06.2023 р. № 568. 

Зокрема, змінами до Порядку надання компенсації передбачається, що:

  • отримати компенсацію за працевлаштування ВПО може підприємство, яке було створено після повномасштабного вторгнення – для участі в програмі йому потрібно надати податкову звітність за останній звітний період на дату подання заяви на отримання компенсації, а не за 2021 рік, як було раніше;
  • компенсація надається роботодавцю за працевлаштування ВПО, які отримали статус після введення воєнного стану.

Тож Київський МЦЗ закликає працедавців для надання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні звертатися до центрів зайнятості, або ж подавати документи через «Портал «Дія»:

https://diia.gov.ua/services/kompensaciya-za-pracevlashtuvannya-vpo

Додаткову інформацію можна отримати:

Telegram-підтримка КМЦЗ: https://t.me/DCZKyivpidtrymka

Сайт КМЦЗ: https://kie.dcz.gov.ua/

Офіційнийінформаційний канал ДСЗ: https://t.me/SESofUkraine

Разом до перемоги!

Теги:   ВПО компенсація роботодавець Переглядів:   244

Читайте також:

23.07

Warner Bros. Discovery готова запропонувати НБА умови нової медіаугоди, аналогічні Amazon Prime Video

23.07

Міністр закордонних справ України прилетів із візитом до Китаю

23.07

ЄБА, AmCham і «Укртютюн» просять парламент підтримати урядовий законопроєкт про тютюнові акцизи