У Вінниці розпочалося будівництво Volia Agri-Food Park

Ринки 22.08.2023    13:14 Стартувало будівництво Вінницького індустріального парку (Volia Agri-Food Park Vinnytsia), повідомив заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретяний.

"Наразі вже ведуться підготовчі роботи. Згодом на території агропродовольчого парку з'явиться сучасний бізнес-центр для резидентів, логістичний центр та Light Industry Box для розміщення виробництва малих харчових підприємств", - написав він у Facebook.

Під будівництво Volia Agri-Food Park Vinnytsia відведено 35,7 га. Очікуваний обсяг капіталовкладень - близько 3 млрд грн. У планах організаторів проекту - працевлаштування близько 2000 осіб.

Згідно з повідомленням прес-служби Вінницької ОДА, перша черга будівництва агропродовольчого парку передбачає розбудову інженерних мереж, доріг і благоустрою на території парку, будівництво бізнес-центру для резидентів, Light Industry Box для розміщення виробництва малих харчових підприємств, логістичний центр.

На думку адміністрації проєкту, інфраструктура та сервісні можливості Volia Agri-Food Park Vinnytsia може привабити до нього резидентів з усього ланцюжка створення продуктів - від досліджень та інновацій, розроблення рецептур і створення нових продуктів до серійного виробництва, а також складської та транспортної логістики, сертифікації продукції, організації продажів і розвитку експортного потенціалу.

"Volia Agri-Food Park Vinnytsia надасть міжнародним та українським харчовим компаніям готові рішення для релокації та масштабування бізнесу", - процитувала пресслужба засновника та інвестора Volia Agri-Food Park Vinnytsia Бориса Шестопалова.

За словами бізнесмена, який є також співвласником фудтех-компаній HD Gtroup і GFS, передбачається, що інфраструктура відповідатиме передовим вимогам у сфері високих технологій, енергоефективності та екології для зменшення операційних витрат і збільшення прибутковості харчових підприємств.
Теги:   будівництво Вінниця Volia Agri-Food Park Переглядів:   220

Читайте також:

15.06

Дефіцит зовнішньої торгівлі України товарами зріс у 1,2 раза - Держстат

15.06

Apple очолила список найдорожчих брендів світу 3-й рік поспіль

15.06

Парламент ПАР переобрав Сіріла Рамафосу на посаду президента країни