Saudi Aramco придбала 10% акцій китайської компанії Rongsheng Petrochemical за $3,4 млрд

Ринки 21.07.2023    18:04 Saudi Aramco закрила операцію з купівлі 10%-ї частки в китайській нафтохімічній компанії Rongsheng Petrochemical Co. за 24,6 млрд юанів ($3,4 млрд).

Як ідеться у прес-релізі Saudi Aramco, угоду було здійснено через її нідерландський підрозділ Aramco Overseas Company BV.

Придбання частки в Rongsheng Petrochemical дасть змогу саудівській компанії збільшити присутність на китайському ринку переробки і транспортування нафти, наголошується в повідомленні.

Угода також передбачає, що Aramco постачатиме нафту в обсязі 480 тис. барелів на добу на нафтохімічний комплекс, що належить дочірній компанії Rongsheng - Zhejiang Petroleum and Chemical Co. Ltd (ZPC).

Rongsheng Petrochemical є однією з провідних нафтохімічних компаній Китаю. Їй належить 51% ZPC, яка управляє найбільшим у КНР нафтохімічним комплексом, здатним переробляти 800 тис. барелів нафти на добу і виробляти 4,2 млн тонн етилену на рік.
Теги:   Saudi Aramco акція Rongsheng Petrochemical Переглядів:   457

Читайте також:

30.10

«Ельворті» відновила прибутковість завдяки зростанню експорту й виробництва

30.10

Mondelez знизила чистий прибуток на 13%

30.10

Чистий прибуток UBS несподівано зріс у 1,7 раза