Нафта стабільна після падіння до мінімумів із кінця березня, Brent - біля $75,4 за барель

Нафта і газ Ринки 03.05.2023    11:42 Ціни на нафту слабо змінюються вранці в середу після різкого зниження напередодні, коли котирування оновили мінімуми з кінця березня.

Вартість липневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:04 кв. м у середу становить $75,36 барель, що на $0,04 (0,05%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. У вівторок ці контракти подешевшали на $3,99 (5%), до $75,32 за барель.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на червень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася до цього часу на $0,02 (0,03%), до $71,64 за барель. За підсумками попередньої сесії вартість контрактів зменшилася на $4 (5,3%), до $71,66 за барель.

Обидві марки завершили торги на найнижчій позначці з 24 березня на побоюваннях глобальної рецесії та чергового підвищення відсоткової ставки Федеральною резервною системою.

"Побоювання рецесії стали ураганом, що зруйнував усе на своєму шляху, включно з ринком нафти, - написав керуючий директор Velandera Energy Partners Маніш Радж. - І неважливо, що фундаментальні показники ринку зараз сильніші, ніж будь-коли - зі зростаючим попитом і падаючою пропозицією в найближчому майбутньому".

Федрезерв, як очікується, підвищить ключову процентну ставку на 25 базисних пунктів за підсумками дводенного засідання, що завершується в середу. При цьому ЦБ може сигналізувати про готовність взяти паузу в циклі посилення грошово-кредитної політики на наступному засіданні, зазначає MarketWatch.

Також трейдери чекають на офіційні дані про запаси енергоносіїв у США за минулий тиждень, які оприлюднить міністерство енергетики о 17:30 кв. Експерти, опитані S&P Global Commodity Insights, у середньому прогнозують, що резерви нафти в країні впали на 3,3 млн барелів, бензину і дистилятів - на 300 тис. і 1,5 млн барелів відповідно.

Дані Американського інституту нафти (API), опубліковані напередодні ввечері, показали падіння запасів нафти в Штатах за тиждень, що завершився 28 квітня, на 3,9 млн барелів.
Теги:   Brent нафта Переглядів:   264

Читайте також:

25.07

Eni може продати 25% свого біопереробного підрозділу Enilive за 3,1 млрд євро

25.07

Woodside Energy збільшила виручку на 2%

22.07

Азербайджан може експортувати газ до ЄС через Україну після закінчення контракту з Росією