Готельний оператор Ribas планує купити дохідні активи в Україні

Ринки 02.05.2023    16:14 Готельний оператор Ribas Hotels Group (Одеса) планує придбати прибуткові активи в 10 готельних комплексах, якими керує компанія, на етапі будівництва п'ять інвестиційних проектів у партнерстві з девелоперами.

"У 2023-му і 2024 роках ми плануємо придбати прибуткові активи на суму 7 млн у.о. у більш ніж 10 проєктах, якими управляє Ribas Hotels Group. Готельно-ресторанні комплекси, які увійдуть до портфеля, розташовані у Львові та області, а також в Івано-Франківській та Закарпатській областях. Це переважно курортні напрямки, завантажені цілий рік", - повідомили в компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

Наразі також триває будівництво в партнерстві з девелоперськими компаніями п'яти інвестиційних проєктів: WOL.GREEN Polyana в с. Поляна (Закарпатська обл.), Agate Resort & SPA та Morion у с. Микуличин, AMA Family Resort та Ribas Villas у с. Поляниця (усі - Івано-Франківська обл.). Відкриття об'єктів заплановано на 2023-2024 рр., а строки окупності становлять 10 років, уточнила компанія.

Згідно з умовами інвестиційної програми Ribas Invest, поріг входу - 10 тис. у.о., при цьому в компанії розраховують на річну прибутковість 9-12% із капіталізацією 5-10%. У компанії очікують, що інвестицією в дохідну нерухомість зацікавляться насамперед українці.

"Інвестування в нерухомість частинами і з вхідними порогом від 10 тис. у.о. відкриває можливість для сотень тисяч українців вкласти кошти в надійну компанію і прибуткову нерухомість. Для іноземців це скоріше інвестиція в благодійність або високоризиковий актив, який може стати надприбутковим", - вважають у Ribas.

Ribas Hotels Group співпрацює (управління та бронювання) з 26 об'єктами готельно-ресторанного комплексу (міські, пляжні та гірськолижні готелі). Портфель компанії включає гірськолижний готель Ribas Karpaty (Буковель Івано-Франківської обл.), 5-зірковий Ribas Duke Boutique Hotel (Одеса), апарт-готель Wol.121 by Ribas (Одеса), бізнес-готелі бренду Ribas Rooms (Одеса, Луцьк, Біла Церква), міський Hotel Bortoli by Ribas (Одеса) та інші. На етапі проєктування та будівництва перебувають готелі у Львові, Києві, Івано-Франківську та інших містах України, а також у Польщі, Італії, Єревані та на Кіпрі.

Загальний номерний фонд мережі становить понад 1 тис. номерів у різних формах співпраці у восьми містах і курортних локаціях України.
Теги:   готель Ribas активи Переглядів:   319

Читайте також:

25.07

ФДМУ оголошує дати перших аукціонів великої приватизації у 2024: Готель «Україна» та АТ «ОГХК»

25.07

«АМКР» проводить на РОФ №1 роботи із заміни конвеєрного транспорту

25.07

Київ виплатить матдопомогу понад 290 тис. осіб