В Іспанії готуються до аномальної спеки

Ринки 25.04.2023    11:25 В Іспанії цього тижня встановиться надзвичайно спекотна для цієї пори року температура повітря, повідомляє в понеділок агентство ЕФЕ з посиланням на місцеві метеорологічні служби.

Очікується, що в багатьох містах найближчими днями температура повітря прогріється вище 30 градусів за Цельсієм. У Севільї очікують до 40 градусів за Цельсієм, у Сарагосі - до 35, у Мадриді - до 33.

Представник державної іспанської метеорологічної служби Рубен справ Кампо попередив, що температура повітря в Іспанії може сягнути найвищої для цієї пори року позначки за останні 43 роки.

Він повідомив, що повітряна маса, яка принесе аномальну спеку, рухається в бік Іспанії з боку північної Африки. За його словами, спека протримається щонайменше до кінця тижня.

Тим часом у Марокко також готуються до більш ніж 40-градусної спеки цього тижня. У Марракеші та Сафі у вівторок очікують до 41 градуса за Цельсієм.
Теги:   Іспанія спека Переглядів:   723

Читайте також:

20.06

До другого етапу "Тисячовесни" пройшли 404 ігрові фільми та серіали

19.06

Вчені виявили несподіваний зв’язок між вживанням морозива та меншим ризиком розвитку діабету

19.06

«Хмельницькобленерго» шукає страховика для ОСАГО на суму майже 5 млн грн