SpaceX запустить на орбіту телекомунікаційний супутник Viasat-3

Ринки Технології 14.04.2023    15:12 Важка ракета Falcon Heavy 19 квітня за київським часом виведе на геостаціонарну орбіту супутник ViaSat-3 Americas для забезпечення високошвидкісним інтернетом Північної та Південної Америки, повідомила в четвер компанія-розробник носія SpaceX.

Запуск ракети Falcon Heavy із супутником ViaSat-3 Americas масою 6,7 тонни і розміром з автобус планують здійснити зі стартового комплексу 39А Космічного центру імені Кеннеді на мисі Канаверал у Флориді в годинне часове вікно (яке за київським часом).

Супутник є першим із трьох апаратів каліфорнійської компанії ViaSat нового покоління системи глобального покриття в Ka-діапазоні, які за сукупною пропускною спроможністю вдвічі перевищують можливості всіх комерційних інтернет-супутників на орбіті.

Кожен із них забезпечуватиме пропускну здатність мережі понад один терабайт на секунду.

Другий супутник ViaSat-3, який надалі планує запустити компанія, буде охоплювати Європу, Близький Схід і Африку, а третій супутник - Азіатсько-Тихоокеанський регіон.

Супутники призначені для забезпечення високошвидкісним широкосмуговим зв'язком приватних користувачів, комерційних компаній, а також урядових і оборонних структур.
Теги:   SpaceX супутник Viasat-3 Переглядів:   321

Читайте також:

23.07

Warner Bros. Discovery готова запропонувати НБА умови нової медіаугоди, аналогічні Amazon Prime Video

23.07

Міністр закордонних справ України прилетів із візитом до Китаю

23.07

ЄБА, AmCham і «Укртютюн» просять парламент підтримати урядовий законопроєкт про тютюнові акцизи