Медична лабораторія CSD LAB стала першою приватною лабораторією, яка уклала договір із Національною службою здоров'я України

Ринки Фармацевтика 09.03.2023    12:50
Медична лабораторія CSD LAB розпочала роботу в рамках Програми медичних гарантій (ПМГ), завдяки чому пацієнти зможуть безкоштовно отримати лабораторні дослідження за направленням лікаря.

Як повідомляють у прес-релізі лабораторії, у переліку доступних у рамках ПМГ послуг понад 400 досліджень.

Для того щоб здати лабораторні аналізи в мережі CSD LAB за ПМГ, пацієнт повинен мати електронне направлення від сімейного лікаря або лікаря будь-якої спеціалізації, створене в Електронній системі охорони здоров'я (ЕСЗ). Результати лабораторних досліджень, виконаних за програмою медичних гарантій, як і у випадку з державними лабораторіями, передаються в ЕСЗ.

Лабораторія уточнює, що пацієнт зможе обрати лабораторний офіс, дату і час візиту та записатися онлайн.

"Ми стали першою приватною лабораторією, яка уклала договір із Національною службою здоров'я України (НСЗУ). Ми давно і досить ефективно співпрацюємо з медичними установами всіх форм власності для забезпечення точної лабораторної діагностики та її максимальної доступності для всіх верств населення. Це рішення було логічним і виваженим, адже воно суттєво розширює можливості як пацієнтів, так і лікарів", - повідомив генеральний директор і співвласник CSD LAB Олександр Дудін.

CSD LAB - одна з провідних лабораторій України, яка забезпечує проведення понад 1500 аналізів, від загального аналізу крові до визначення генетичних порушень у пухлині методом NGS, і вже 12 років залишається однією з найбільших патоморфологічних лабораторій у східній Європі.

CSD LAB об'єднує 6 лабораторій: лабораторію патоморфології, цитоморфології, онкогематології, мікробіології, клініко-діагностичну лабораторію та молекулярно-генетичний центр. Щорічно CSD LAB проводить понад 1,5 млн досліджень.

Виробничі потужності та сучасне високотехнологічне обладнання розміщені в Києві та Львові на сумарній площі понад 5 тис. кв. м, а також у Молдові та Грузії.
Теги:   НСЗУ Медична лабораторія CSD LAB Переглядів:   262

Читайте також:

25.07

Державна регуляторна служба визнала недійсним наказ МОН, який позбавив аспірантів-контрактників права на відстрочку

25.07

ФДМУ оголошує дати перших аукціонів великої приватизації у 2024: Готель «Україна» та АТ «ОГХК»

25.07

«АМКР» проводить на РОФ №1 роботи із заміни конвеєрного транспорту