СБУ затримала на хабарах начальника одеського управління експертиз лабораторії митної служби

Ринки 26.02.2023    13:47
Служба безпеки України викрила на корупції начальника одеського управління експертиз і досліджень спеціалізованої лабораторії Державної митної служби України.

Як повідомляють на сайті спецслужби в суботу, чиновник налагодив механізм систематичного вимагання грошей із бізнесменів.

"За хабар чиновник обіцяв імпортерам продовольчої продукції не створювати штучних перешкод під час досліджень якості ввезених в Україну іноземних товарів. Крім того, він "гарантував" підприємцям "прискорений" процес оформлення відповідної документації з позитивними висновками експертизи. За кожне "позачергове" дослідження посадовець вимагав 300 дол. Щодня через митну лабораторію в Одесі проходили десятки представників комерційних структур, які переправляли іноземну продукцію в Україну", - йдеться в повідомленні.

Співробітники СБУ задокументували численні факти отримання зловмисником неправомірної вигоди та затримали його на робочому місці під час отримання чергового хабара.

Йому повідомлено про підозру за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Теги:   СБУ хабара Переглядів:   481

Читайте також:

25.07

Державна регуляторна служба визнала недійсним наказ МОН, який позбавив аспірантів-контрактників права на відстрочку

25.07

ФДМУ оголошує дати перших аукціонів великої приватизації у 2024: Готель «Україна» та АТ «ОГХК»

25.07

«АМКР» проводить на РОФ №1 роботи із заміни конвеєрного транспорту