Фондові індекси країн Європи знижуються у вівторок

Ринки 17.01.2023    16:15 Фондові індекси країн Західної Європи знижуються під час торгів у вівторок після впевненого підвищення за підсумками попередньої сесії.

Зведений індекс найбільших компаній регіону Stoxx Europe 600 до 10:55 кв зменшився на 0,13% і становив 454,04 пункту.

Британський фондовий індекс FTSE 100 знизився на 0,12%, німецький DAX - на 0,16%, французький САС 40 - на 0,13%. Італійський FTSE MIB та іспанський IBEX 35 втратили 0,22% і 0,18% відповідно.

Трейдери оцінюють статистичні дані та стежать за корпоративними новинами.

Споживчі ціни в Німеччині, гармонізовані зі стандартами Євросоюзу, у грудні збільшилися на 9,6% у річному вираженні, свідчать остаточні дані Федерального статистичного управління країни (Destatis).

Темпи інфляції сповільнилися порівняно з 11,3% у листопаді і стали мінімальними за останні чотири місяці.

Тим часом рівень безробіття у Великій Британії залишився на позначці 3,7% у вересні-листопаді порівняно з трьома місяцями раніше, свідчать дані Національного статистичного управління (ONS) країни. Показник збігся з прогнозами аналітиків.

Папери Burberry Group дешевшають на 0,1%. Один із провідних світових виробників товарів класу "люкс" призначив нових директорів із цифрових технологій, взаємодії з клієнтами та інновацій, а також директора з продажу продукції.

Акції Alliance Pharma PLC знижуються на 0,3%. Британська фармацевтична компанія очікує, що доподатковий прибуток за підсумками 2022 року скоротився відповідно до прогнозу на тлі уповільнення темпів відновлення попиту.

Ціна акцій британського онлайн-рітейлера THG PLC падає на 3,6%, хоча компанія відзвітувала про рекордну виручку за 2022 рік, зафіксувавши зростання доходів у трьох ключових сегментах бізнесу.

Котирування акцій гірничодобувної Anglo American PLC зросли на 0,15%. Компанія заснувала нову посаду директора з проєктів і розвитку, призначивши на неї Елісон Аткінсон, йдеться в повідомленні Anglo American.

Папери Renault SA дорожчають на 0,6%, хоча компанія скоротила продажі у світі на 9,4% у 2022 році - до 1,47 млн одиниць з 1,62 млн за попередній рік.

Крім того, Renault і японський автовиробник Nissan Motor Co. перебувають на фінальному етапі узгодження угоди щодо перегляду умов двостороннього альянсу, повідомляє японська газета Yomiuri. Французька влада вже пообіцяла Nissan підтримати перегляд умов альянсу, в результаті домовленостей Renault поступово скоротить частку в Nissan до 15%. На поточний момент французькій компанії належить 43% акцій Nissan.

Найактивніше зниження в індексі Stoxx 600 демонструють акції британського онлайн-рітейлера Ocado Group PLC, які дешевшають на 6,4%.
Теги:   Європа фондові індекси Переглядів:   283

Читайте також:

24.07

Звернення УСПП до правоохоронних органів та громадськості

24.07

Ліві партії Франції висунули Люсі Кастец на посаду прем'єра

24.07

Енергоблок однієї з українських атомних станцій після ремонту достроково підключено до енергосистеми