Україна отримала кредит від Нідерландів у EUR200 млн

Ринки 20.12.2022    19:21 Україна у вівторок отримала від Нідерландів EUR200 млн кредитних коштів на пільгових умовах через адміністрований МВФ рахунок, повідомило Міністерство фінансів.

Згідно з його релізом, на суму кредиту нараховуються відсотки за річною відсотковою ставкою, що дорівнює базовій відсотковій ставці МВФ (IMF basic rate of charge, зафіксована на рівні 3,641% річних).

Остаточне погашення кредиту здійснюється через 10 років із дня вибірки кредиту з урахуванням пільгового періоду відтермінування погашення кредиту строком 4,5 року з дня вибірки кредиту, уточнив Мінфін.

Кредитні кошти призначені для здійснення фінансування видатків загального фонду державного бюджету, зазначило міністерство.

Як повідомлялося, Нідерланди на початку липня цього року заявили про рішення виділити Україні ще EUR200 млн через рахунок МВФ. "Кошти буде витрачено на поточні потреби органів влади України, наприклад, на зарплати держслужбовцям, вчителям, медикам", - сказала міністр зовнішньої торгівлі та співробітництва з метою розвитку Нідерландів Лісьє Шрайнемахер на Міжнародній конференції з питань відновлення України в Лугано (Швейцарія).
Теги:   кредит Нідерланди Переглядів:   356

Читайте також:

17.07

Українські порти збільшили обсяг перевалки в 1,6 раза

17.07

Країни південної та центральної Європи зіткнулися з надзвичайно спекотною погодою

17.07

Із 17 липня під час виїзду з України у чоловіків перевіряють військовий квиток