Із Чорноморська вийшло ще два судна з агропродукцією

Агро Ринки 13.11.2022    20:22
У рамках "зернової ініціативи" в суботу, 12 листопада, з порту "Чорноморськ" вийшли ще два судна з 27 тисячами тонн агропромислової продукції, яку буде направлено до країн Азії, повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури.

"12 листопада в рамках реалізації "Зернової ініціативи" з порту "Чорноморськ" вийшли 2 судна з 27 тисячами тонн агропродукції, що буде направлена до країн Азії", - йдеться в повідомленні.

Ще два балкери, зафрахтовані Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об'єднаних Націй, зайшли в порти Великої Одеси під завантаження пшеницею для мешканців Ефіопії, Ємену та Афганістану.

Так, у порту "Одеса" на балкер BOZBURUN M. завантажують 40 тис. тонн української пшениці для Ефіопії, а в порту "Чорноморськ" аналогічний обсяг вантажу відправиться до Ємену та Афганістану балкером GOKOVA M.

"Зараз у портах Великої Одеси під обробкою 33 судна. На них завантажують 920 тисяч тонн української агропродукції", - йдеться в повідомленні.

Загалом із 1 серпня з портів Великої Одеси вийшли 444 судна, які експортували 10,3 млн тонн українського продовольства до країн Африки, Азії та Європи.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Теги:   судно Чорноморськ агропродукція Переглядів:   296

Читайте також:

21.06

Україна експортувала 49,5 млн тонн зернових і зернобобових культур

20.06

В.о. гендиректора ДП "Охтирський комбінат хлібопродуктів" засудили за розтрату 189 тонн соняшнику

19.06

ФДМ виставив на продаж Неполоковецький комбінат хлібопродуктів