Великобританія заборонила експорт із Росії 700 найменувань товарів

Ринки 01.10.2022    15:00 Великобританія повідомила у п'ятницю про рішення розширити санкції проти Росії у сфері ІТ-технологій, аудиторських послуг, інженерної сфери.

У повідомленні уряду наголошується, що, зокрема, у сфері IT тепер будуть заборонені консалтингові послуги для РФ. Також забороняється "надання юридичних послуг при транзакціях у низці комерційних сфер". Обмежувальні заходи поширюються рекламну сферу, проведення аудиту.

"Також Великобританія забороняє експорт до Росії приблизно 700 найменувань товарів, які важливі для російської промисловості та розробки технологій", - йдеться в повідомленні.

У ньому також зазначається, що британська влада вирішила викликати посла Росії в Лондоні Андрія Келіна в МЗС Великобританії.
Теги:   товар Росія Великобританія експорт Переглядів:   523

Читайте також:

30.10

Microsoft збільшила чистий прибуток на 12%

30.10

Alphabet збільшила чистий прибуток на 33%, виручка досягла рекорду

30.10

Світовий попит на золото у світі в III кв. зріс на 5%