Німецький оператор Hapag-Lloyd AG збільшив виторг у 1,8 раза

Ринки 11.08.2022    16:01
Німецький оператор контейнерних перевезень Hapag-Lloyd AG у першому півріччі збільшив виторг у 1,8 раза завдяки підвищенню ставок фрахту.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, виторг у січні-червні склав $18,562 млрд проти $10,551 млрд за аналогічний період минулого року. Чистий прибуток підскочив майже втричі - до $9,466 млрд. порівняно з $3,284 млрд.

EBITDA зріс до $10,942 млрд. з $4,24 млрд. Обсяг вантажоперевезень підвищився до 6,012 млн. двадцятифутових контейнерів (TEU) з 6,004 млн. TEU роком раніше. Вартість фрахту досягла $2,855 тис. за TEU порівняно з $1,612 тис.

Компанія очікує хороших результатів у другому півріччі поточного року. Загалом у 2022 році EBITDA прогнозується в діапазоні $19,5-21,5 млрд. Котирування акцій Hapag-Lloyd зростають на 0,3% на початку торгів у четвер. З початку року капіталізація компанії збільшилася на 23,4% (до 58,1 млрд. євро), тоді як фондовий індекс DAX впав майже на 14%.
Теги:   контейнер Hapag-Lloyd виторг Переглядів:   603

Читайте також:

27.06

Подорожчання керосину може призвести до підвищення авіатарифу

27.06

Трамп пригрозив 100% митом через податок на цифрові послуги

27.06

Усик відмовиться від чемпіонських поясів у надважкій вазі