Таллінський аеропорт обслужив 1,5 млн пасажирів - більше, ніж за 2021р
Ринки 02.08.2022 17:45Підприємство AS Tallinna Lennujaam (Талінський аеропорт) з січня до липня обслужило 1 млн 486,536 тис. пасажирів, що перевищує показник за весь 2021 рік, повідомили BNS у прес-службі аеропорту. 
 
 
У липні пасажиропотік становив 282,559 тис. осіб, що в 1,8 раза більше, ніж у липні 2021 року, але на 12% менше, ніж у липні допандемійного 2019 року. 
 
 
За словами члена правління AS Tallinna Lennujaam Ееро Пяргмяе, показники чисельності пасажиропотоку в липні були дуже хорошими, проте повному відновленню докризової ситуації перешкоджає нестача обслуговуючого персоналу в аеропортах країн Європи. 
 
 
У липні польоти з аеропорту на 35 регулярних авіалініях обслуговували 14 авіакомпаній. Найбільше пасажирів летіло до вузлових аеропортів у Ризі, Гельсінкі та Франкфурті. Середня заповнюваність регулярних рейсів становила 82%.
Найбільш популярним аеропортом для відпочиваючих була Анталія. 
 
 
Найбільшими авіаперевізниками у липні були Air Baltic (25% ринку пасажирських перевезень) та Ryanair (22%). На частку Lufthansa припало 9%, Finnair – 8%. 
					
					
						Теги:  
						                        
							                            Tallinna Lennujaam
							                            пасажир
							                        
						                    
					
						Переглядів:  
						
							537						
					
					                
 
                         
							                             
							                            