У Кабміні хочуть створити в Україні газову біржу та залучити іноземних трейдерів

Нафта і газ Ринки 22.11.2017    12:34
В Україні потрібно демонополізувати ринок природного газу, а "Нафтогаз-України" повинен стати в один ряд з іншими трейдерами
Таку думку під час засідання уряду висловив перший віце-прем'єр – міністр економіки Степан Кубів, передає Depo.ua.

"Сьогодні маємо низький рівень доходів населення і недостатній внутрішній видобуток. І монополія газу не може це змінити. Ми маємо мати свою біржу, хаб, торги. Позиція "Нафтогазу" – це звичайний трейдер, і таких трейдерів, чи то буде французький, чи то німецький, має бути набагато більше", - вважає Кубів.

Нагадаємо, що газовий хаб в Україні розраховують створити за 10 років, а почати цей процес - зі створення незалежного оперетора ГТС.
Теги:   Нафтогаз Степан Кубів терйдери демонополізація ринок газу Переглядів:   1155

Читайте також:

22.06

Саудівська Аравія у квітні скоротила видобуток нафти на 9,3%

22.06

Запаси газу у сховищах Європи зросли до 46,4%

19.06

Orlen Lietuva у 2025 році отримала EUR24,8 млн чистого прибутку