Компании

все компании

Хорватія взяла бронзу чемпіонату світу з футболу

18 грудня 2022 року, 16:46
Футболісти збірної Хорватії обіграли суперників із команди Марокко в матчі за третє місце на чемпіонаті світу-2022 у Катарі.

Гра в Досі завершилася з результатом 2:1. Хорватія відкрила рахунок уже на 7-й хвилині, відзначився Йошко Гвардіол. Через дві хвилини марокканець Ашраф Дарі зробив рахунок нічийним. Перемогу хорватам приніс точний удар Міслава Оршича (42).

Команди зіграли між собою вдруге на турнірі. Матч групового етапу завершився з рахунком 0:0.

Хорватія втретє завоювала медалі на чемпіонаті світу. У 1998 році команда також посіла третє місце, на світовій першості 2018 року хорвати стали другими.

Марокко - перша команда з Африки, яка брала участь у матчі за третє місце на чемпіонатах світу.

Чемпіонат світу-2022 стартував 20 листопада і завершиться 18 грудня. У фіналі чинні чемпіони світу з Франції зіграють з Аргентиною.