Компании

все компании

Фармацевтический
НазваниеФармацевтический
Полное названиеОткрытый пенсионный фонд "Фармацевтический"
Номер лицензииПФ 29
Адрес01030, г. Киев, ул. Чапаева, 12, оф. 4
Телефон+38 (044) 235-63-34
Сайтhttp://www.farmfond.com.ua
E-mailoffice@ginvest.com.ua

О компании

Сучасний розмір державної пенсії не дозволяє пенсіонеру забезпечити навіть свої мінімальні потреби, в той час як в країнах Заходу люди по виході на пенсію живуть краще, ніж в той час, поки вони працюють. Ліквідувати дану диспропорцію і є основною метою діяльності Відкритого недержавного пенсійного фонду “Фармацевтичний”.

Детальніше про сутність недержавного пенсійного забезпечення див. в розділі “Недержавне пенсійне забезпечення”.Свою назву – “Фармацевтичний” фонд отримав завдяки тому, що одним із засновників фонду є Публічне акціонерне товариство "Науково-виробничий центр “Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод”, що є одним з лідерів у сфері виробництва ліків в Україні.Вкладниками ВПФ “Фармацевтичний” є підприємства різних форм власності та галузевої приналежності. “Фармацевтичний” займає одне з перших місць в Україні за обсягом активів серед відкритих пенсійних фондів, та перше місце за середньою сумою коштів на рахунку одного учасника.Активи фонду розміщено в банківські депозити та облігації українських емітентів (докладніше – в розділі “Інвестиційний портфель”).Виключним видом діяльності фонду є недержавне пенсійне забезпечення фізичних осіб-учасників фонду, шляхом накопичення пенсійних внесків, їх ефективного інвестування, та здійснення виплат пенсій. Основним пріоритетом при формуванні інвестиційної політики фонду було обрано максимальну захищеність інвестицій одночасно з забезпеченням реального фіксованого доходу. Захищеність вкладників фонду досягається шляхом максимально можливої диверсифікації інвестиційного портфеля, при цьому переважним напрямком інвестування пенсійних коштів є цінні папери стабільно працюючих промислових підприємств України.

Учасниками ВПФ “Фармацевтичний” можуть стати будь-які фізичні особи незалежно від місця та характеру їх роботи.

Докладніше про те, як стати вкладником ВПФ “Фармацевтичний” – в розділі “Послуги”.Відкритий недержавний пенсійний фонд “Фармацевтичний” зареєстровано як юридичну особу 31.01.2005 року. Реєстрація фонду як фінансової установи відбулась 07 квітня 2005 року. Свідоцтво про реєстрацію фонду як фінансової установи Серія ПФ № 29.
Аналитические материалы