На українсько-молдовському кордоні тимчасово не працює пропуск авто і товарів

Ринки 31.01.2026    16:17

На українсько-молдовському кордоні тимчасово не здійснюється пропуск транспортних засобів і товарів у зв’язку з виходом з ладу центральних баз даних митних органів Республіки Молдова, повідомила Державна митна служба України.

«Просимо враховувати цю інформацію під час планування перетину кордону! Про відновлення пропускних операцій буде повідомлено додатково», — йдеться в повідомленні в телеграм-каналі в суботу.

Як повідомлялося, за інформацією першого віцепрем’єра — міністра енергетики України Дениса Шмигаля, 31 січня о 10:42 сталося технологічне порушення з одночасним відключенням лінії 400 кВ між енергосистемами Румунії та Молдови і лінії 750 кВ між західною та центральною частинами України.

Теги:   Молдова Кордон Україна Переглядів:   304

Читайте також:

17.03

Обсяг капітальних інвестицій в Україні у 2025 році збільшився на 25,2%

17.03

Іноземці побили рекорд на ринку житла Португалії

17.03

Kering створила окремий ювелірний підрозділ Kering Jewelry