«Ліси України» заготовили понад 220 тис. куб. м дров для підтримки населення та армії

Ринки 12.01.2026    19:21

На складах ДП "Ліси України" з огляду на ситуацію з енергетикою в Україні накопичено понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для забезпечення соцсфери, населення і військових, повідомила пресслужба держпідприємства в Telegram.

"Надскладна ситуація в енергетиці. Маємо величезну надію, що українські міста витримають. Але готуємось до будь-якого сценарію. (…) Заготівля триває безперервно, не зважаючи на вкрай ускладнену логістику склади постійно поповнюються", - наголосило держпідприємство.

За інформацією "Лісів України", попри тривалі відключення електроенергії, значного збільшення попиту на дрова не спостерігається. З початку 2026 року по всій країні лісовими господарствами їх реалізовано лише 15 тис. куб. м.

Держпідприємство підкреслило, що вважає для себе не менш пріоритетними поставки палива для ЗСУ, які також виконуються в повному обсязі відповідно до умов контрактів. За потреби лісники готові збільшити поставки.

"Ліси України" запевнили, що залишать ціни на соціальні дрова до кінця опалювального сезону незмінними, і порадили домогосподарствам починати думати про наступний сезон та завчасно поповнювати запаси.

Теги:   Дрова Склад Ліси України Переглядів:   226

Читайте також:

26.02

Сергій Григорович анонсував новий науково-фантастичний проєкт S.T.R.A.N.G.E.R.

26.02

УСПТБ заявив про тиск на українського виробника через маніпуляції в медіа

26.02

Stellantis отримав рекордний чистий збиток €22,3 млрд через масштабні списання