Посольство Сербії відновило роботу в Києві

Ринки 21.12.2024    15:45

Посол Республіки Сербія в Україні Андон Сапунджі вручив вірчі грамоти в Міністерстві закордонних справ України, підтвердили в Міністерстві закордонних справ Сербії.

Українське Міністерство закордонних справ повідомило, що Міщенко привітав Сапунджі з початком його місії в Україні, наголосив на поновленні роботи Посольства Сербії в Києві та висловив готовність до подальшого розвитку і зміцнення дружніх українсько-сербських відносин.

Міністерство закордонних справ Сербії 3 березня 2022 року, після початку нападу Росії на Україну, повідомило про тимчасове закриття Посольства Сербії в Україні з міркувань безпеки співробітників. Персонал продовжував виконувати свої обов'язки з Белграда до моменту, коли стали можливі умови для повернення.

Дипломатичні відносини на рівні посольств між Україною і Союзною республікою Югославія (СРЮ) були встановлені 15 квітня 1994 року.

Теги:   посольство Сербія Переглядів:   610

Читайте також:

24.06

Наступного тижня в Україні очікується спека, у Києві температура може піднятися до 36 градусів

24.06

Пацієнтам важливо обирати клініку для ЕКЗ за критеріями якості, а не за обіцянками результату — експерти

24.06

Міжнародний інститут свободи пропонує ліквідовувати корупцію через радикальне зменшення ролі держави в економіці