Sanofi розширює виробництво інсуліну в Китаї інвестицією в 1 млрд євро

Фармацевтика 03.12.2024    13:55

Французька фармацевтична компанія Sanofi (SPB: SNY) інвестує 1 млрд євро в розширення виробництва інсуліну в Китаї, йдеться в її заяві, опублікованій у WeChat.

Нова виробнича база буде розташована в пекінському районі Ічжуан, вона стане другою виробничою базою Sanofi в китайській столиці і четвертою в країні.

Sanofi вже понад 40 років працює на ринку Китаю, де станом на кінець 2021 року налічувалося понад 140 млн дорослих пацієнтів із діабетом (приблизно 12% населення), зазначається в повідомленні компанії.

Аналітики компанії IQVIA, що спеціалізується на опрацюванні даних у сфері охорони здоров'я, очікують, що в найближчі п'ять років китайський фармацевтичний ринок демонструватиме найвищі темпи зростання у світі. Минулого року витрати на лікарські препарати в Китаї становили $163 млрд, а до 2028 року можуть зрости більш ніж на $30 млрд.

Теги:   Китай Sanofi інсулін Переглядів:   390

Читайте також:

27.08

AbbVie купує у Gilgamesh програму препарату проти депресії за $1,2 млрд

22.08

Johnson & Johnson інвестує $2 млрд у новий завод у США

21.08

Аптечні продажі в Україні зросли на 11%