KAN Development інвестує $80 млн у будівництво двох шкіл у Києві

Ринки 17.06.2024    21:22

KAN Development інвестує близько $80 млн у будівництво двох шкіл, розрахованих сумарно на понад 2 тис. учнів, повідомив засновник девелоперської компанії KAN Development Ігор Ніконов агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ми виконуємо свої соціальні зобов'язання перед жителями ЖК "Республіка". Тут буде найбільший навчальний заклад у нашій мережі А+. У будівлі 25 тис. кв. м розмістяться школа І-ІІІ ступенів Respublika STEAM і дитячий садок А+STEAM. Ми будемо прагнути запустити її вже до 1 вересня 2026 року", - повідомив Ніконов під час офіційного старту будівельних робіт у понеділок.

Будівля, спроєктована archimatika, розміститься на земельній ділянці в 3,3 га і складатиметься з чотирьох окремих навчальних блоків: дитячого садка, початкової, середньої та старшої школи, - об'єднаних великим центральним атріумом 80×18 м без колони, з амфітеатром у центрі.

За словами Ніконова, інвестиція в запуск школи (будівництво та обладнання) оцінюється приблизно в $40 млн.

Паралельно триває робота над ще однією школою, на вул. Маккейна, проєкт якої перейшов до KAN Development півроку тому. "Історично там були зобов'язання іншої компанії побудувати американську школу, однак у зв'язку з війною цей проєкт було зупинено. Зараз ми вже закінчили її концепт. Там буде IT напрямок, з першого класу по 12", - повідомив Ніконов.

Над проектом працює архітектурна майстерня "А.Пашенько". Площа будівлі близько 26 тис. кв. м. Школа також розрахована на близько 1 тис. учнів. Обсяг інвестицій становить $40 млн.

"На основі цієї школи ми хочемо зробити і невеликий університет. Для цих цілей ми вже виділили приміщення, близько 3 тис. кв. м. Наша мета - забезпечити в нашій мережі А+ безперервне якісне навчання до 23 років, від дитячого садка до отримання професії", - сказав Ніконов.

Цю школу теж планують відкрити 1 вересня 2026 року, однак, за словами Ніконова, Respublika STEAM - у пріоритеті. "Ми всі залежимо від фінансових питань. У нас точно зарезервовані кошти для шкіл, але STEAM-школа важливіша, тому що це наші зобов'язання перед мешканцями ЖК", - зазначив він.

Він додав, що велика увага приділяється забезпеченню безпеки: всі 11 закладів мережі А+ будуть забезпечені укриттями. У школах, що будуються, вони включені до проєктів, у діючих - адаптовані, якщо дозволяють наявні рішення, або ж будуються окремі. Зокрема, зараз зводяться два нових укриття для діючих навчальних закладів - для початкової школи в "Республіці" і для школи в "Комфорттауні". Бюджет кожного з проєктів - 70 млн.грн.

KAN Development створена 2001 року. У портфелі компанії - Ocean Plaza, Respublika Park, Tetris Hall, Central Park, Comfort Town, "Файна Таун", Respublika, IQ Business Center і 101 Tower. За більш ніж 20 років роботи на ринку KAN Development створив понад 3 млн кв. м житлової, торговельної та комерційної нерухомості. Компанія також активно розвиває власну мережу освітніх закладів "А+".


 

Теги:   будівництво KAN Development Київ школи Переглядів:   211

Читайте також:

18.07

БФ "Центр порятунку життя" відкрив у Києві реабілітаційний центр Tytanovi Rehab

18.07

Європейська комісія схвалила виділення Україні першого траншу EUR4,2 млрд бюджетної підтримки

17.07

Pernod Ricard продає портфель винних брендів консорціуму інвесторів AWL