"Укргазвидобування" отримало 103 дизельні генератори від USAID

Ринки 15.06.2024    11:07

АТ "Укргазвидобування" протягом березня-квітня отримало 102 дизельні генератори, профінансовані Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), повідомила пресслужба компанії в п'ятницю.

За її даними, їх використовують як аварійні стаціонарні джерела живлення, щоб забезпечити електроенергією виробничі установки й ремонтні бази, а також адміністративні будівлі. Дизельні генератори також можна використовувати як мобільні джерела живлення для виїзних бригад з обслуговування, ремонту та будівництва об'єктів УГВ.

"USAID у такий спосіб допомагає Україні підготуватися до наступної зими. Щодня наша компанія долає безліч викликів, пов'язаних із війною. У цей непростий час для нас є дуже важливою допомога від міжнародних партнерів", - зазначив голова УГВ Олег Толмачев.

Своєю чергою у пресслужбі "Нафтогазу" уточнили, що USAID також надасть додаткові засоби захисту для об'єктів газовидобутку групи від російських атак.

"Ми дуже вдячні міжнародним партнерам, які надали нам цю допомогу - вона є вкрай актуальною для підтримки українського видобутку в умовах руйнування енергетичної інфраструктури країни", - наголосив голова групи Олексій Чернишов.

Як повідомлялося, "Укргазвидобування" у 2022 році УГВ виробило 12,5 млрд куб. м природного газу (товарного), що на 3% менше, ніж у 2021-му. За підсумками 2023 року виробництво товарного газу компанією становило 13,224 млрд куб. м, що на 0,679 млрд куб. м більше, ніж 2022-го.

НАК "Нафтогаз України" належить 100% акцій "Укргазвидобування".

Теги:   USAID Укргазвидобування дизельні генератори Переглядів:   196

Читайте також:

14.07

"ВУСО" страхуватиме автотранспорт "Кіровоградобленерго" за ОСЦПВ

14.07

Посол Франції зустрівся з українськими атлетами і пара атлетами

14.07

"ВУСО" страхуватиме автотранспорт "Кіровоградобленерго" за ОСЦПВ