Президент України запросив інвесторів узяти участь у конференції з відновлення України в Берліні

Ринки 02.06.2024    13:34

Президент України Володимир Зеленський на полях саміту «Діалог Шангрі-Ла» зустрівся з керівниками провідних сінгапурських інвестиційних компаній, повідомляє пресслужба глави української держави.

«У заході взяли участь керівники суверенного фонду Сінгапуру GIC, інвестфонду Temasek Holdings, компанії Wilmar International, Федерації бізнесу Сінгапуру, інвестиційної компанії Blackstone Singapore, телекомунікаційного оператора SingTel, компанії Universal Success Enterprises, будівельної компанії Meinhardt Group», - ідеться в повідомленні.

Під час зустрічі Зеленський підкреслив, що українська економіка навіть у складних умовах війни знаходить шляхи для розвитку і зростання, адаптуючись до нових обставин.

Крім цього, Зеленський висловив подяку сінгапурським бізнесменам, які продовжують працювати в Україні та зберігають робочі місця.

Президент також наголосив, що великий потенціал має розвиток українсько-сінгапурського торговельного співробітництва надалі, особливо в галузі технологій та інновацій.

Зеленський також підтвердив налаштованість України створювати додаткові привабливі стимули для інвесторів.

«Глава держави запросив сінгапурських інвесторів узяти участь у спільній з ЄС конференції з питань відновлення, реформування та модернізації української економіки, яка відбудеться в Берліні. Там буде презентовано програму мобілізації міжнародної фінансової підтримки, реалізації довгострокових проєктів та створення привабливих умов для інвестування в економіку України", - наголошується в повідомленні.

Теги:   Зеленський конференція відновлення України Берлін інвесторів Переглядів:   187

Читайте також:

12.06

Конкуренція на ринку праці знижується п'ятий місяць поспіль - Work.ua

12.06

Виклики української економіки пов'язані з браком страхування - Пенні Пріцкер

12.06

Кабмін планує затвердити Стратегію відновлення малого та середнього підприємництва