У понеділок у Києві лімітів електроенергії вистачить на 81% клієнтів

Ринки Енергетика 27.05.2024    00:30
У понеділок лімітів споживання електроенергії в Києві вистачить для забезпечення світлом 81% потреб столиці, повідомляє ДТЕК в уточненій інформації про стабілізаційні відключення на 27 травня.

"Київ, Київщина, Одеська, Донецька, Дніпропетровська області: за вказівкою Укренерго, графіки відключень діятимуть із 06:00 до 24:00", - ідеться в повідомленні, опублікованому в Телеграм-каналі ДТЕК.

Також підкреслюється: "Київ. Визначених Укренерго лімітів вистачить у середньому на 81% потреб столиці".

Як повідомлялося раніше, у понеділок, 27 травня, знову буде введено графіки вимкнення світла для побутових і промислових споживачів у всіх регіонах України.
Теги:   електроенергія ліміт Переглядів:   670

Читайте також:

23.06

Союз ректорів України просить МОН знизити мінімальний конкурсний бал для низки спеціальностей

23.06

Україна може розвивати освіту як окремий експортний сектор

23.06

Румунія наблизилася до дострокових виборів після провалу уряду Вештя