ОГХК спрямувала на ремонт і обслуговування обладнання понад 37 млн грн

Ринки Гірничовидобуток 20.05.2024    12:26 ПрАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК), в управління якого передано Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (ВГМК, Дніпропетровська обл.) та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (ІГЗК, Житомирська обл.), за підсумками роботи в січні-березні поточного року направило на ремонтні роботи і технічне обслуговування обладнання понад 37 млн грн.

Згідно з прес-релізом компанії, триває активний ремонт і відновлення кар'єрної техніки ОГХК.

При цьому уточнюється, що в першому кварталі 2024 року одним із ключових напрямків був ремонт і закупівля необхідних запчастин, щоб обладнання працювало безперебійно.

Так, на філії ВГМК закуплено запасні частини для критично важливих технологічних ланцюгів, придбано 5 ходових частин для бульдозерів, відновлено 5 кар'єрних самоскидів БелАЗ, а також виведено на лінію всі 5 діючих самоскидів BELL.

На філії ІГЗК кошти спрямовані на підтримку техніки та обладнання в справному стані, щоб за необхідності оперативно включитися в робочі процеси.

"Ці заходи передували оперативному запуску збагачувального виробництва у квітні 2024 року. Таким чином, крок за кроком продовжуємо налагоджувати стабільну роботу компанії", - констатується в інформації ОГХК.

Як повідомлялося, ОГХК у I кв. отримала 30 млн грн чистого прибутку, тоді як в аналогічному періоді минулого року був збиток.

ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" розпочала фактичну діяльність із серпня 2014 року, коли уряд України ухвалив рішення про передачу йому в управління майнових комплексів Вільногірського гірничо-металургійного комбінату (ВГМК, Дніпропетровська обл.) та Іршанського гірничо-збагачувального комбінату (ІГЗК, Житомирська обл.). 8 грудня 2016 року ДП було перетворено на ПАТ "ОГХК", 26 грудня 2018 року - з ПАТ на ПрАТ.

ОГХК раніше реалізовувало продукцію більш ніж у 30 країн світу. Основні ринки збуту були ЄС, Китай, Туреччина, а також США і країни Африки.
Теги:   ОГХК ремонт обладнання Переглядів:   131

Читайте також:

14.07

"ВУСО" страхуватиме автотранспорт "Кіровоградобленерго" за ОСЦПВ

14.07

Посол Франції зустрівся з українськими атлетами і пара атлетами

14.07

"ВУСО" страхуватиме автотранспорт "Кіровоградобленерго" за ОСЦПВ