Кабмін виділив ФДМ 168 млн грн на утримання аміакопроводу «Тольятті-Одеса»

Ринки Хімічна 08.05.2024    17:55 Кабінет міністрів на засіданні у вівторок ухвалив рішення про виділення Фонду державного майна України (ФДМ) 168 млн грн на утримання аміакопроводу «Тольятті-Одеса» в належному стані, повідомляється на сайті Міністерства економіки.

«Виділені кошти дадуть змогу підприємству утримувати аміакопровід у належному стані, що важливо для забезпечення безпеки населення, яке проживає поруч. Крім того, частину коштів буде спрямовано на зарплату працівників держпідприємства, яке не працює сьогодні за основним напрямом діяльності через об'єктивні обставини. Це дуже необхідно - людям у нинішні складні часи відчувати підтримку держави. Рішення також дасть змогу зберегти кваліфіковані професійні кадри, які працюють на підприємстві", - пояснив заступник міністра економіки Ігор Фоменко.

Як очікується, кошти, виділені з резервного фонду держбюджету, дадуть змогу своєчасно здійснювати необхідні регламентні роботи на об'єкті, що є важливим для запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного характеру.
Теги:   Кабмін ФДМ аміакопровод Тольятті-Одеса Переглядів:   196

Читайте також:

14.07

Прем'єр Ірландії планує приїхати в Україну

14.07

В Дональда Трампа стріляли

13.07

Citigroup заплатить штраф у $136 млн за недостатнє виправлення практик ризик-менеджменту