Блінкен у Києві оголосить про нову допомогу для України в $1 млрд

Ринки 06.09.2023    16:31 Державний секретар США Ентоні Блінкен під час свого візиту до Києва в середу, 6 вересня, оголосить про нову допомогу для України на суму понад $1 млрд, повідомляє CNN із посиланням на високопоставленого чиновника Держдепартаменту.

Як пише CNN, держсекретар США прибув до Києва в середу для зустрічей із ключовими українськими офіційними особами, включно з президентом Володимиром Зеленським та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.

Також телеканал зазначає, що візит Блінкена дає можливість США та Україні об'єднатися перед Генеральною Асамблеєю ООН (ГА ООН), яка відбудеться пізніше цього місяця, заявив журналістам високопоставлений представник Держдепартаменту, який подорожує з Блінкеном.

"В українців є важлива місія в Нью-Йорку - продовжувати пояснювати своїм союзникам і партнерам по всьому світу, що відбувається, і їхню постійну потребу в підтримці. І для нас важливо продовжувати очолювати ці глобальні зусилля з їхньої підтримки. Мати можливість проконсультуватися і домовитися до того, як ми доберемося до Нью-Йорка, дуже, дуже важливо", - сказав чиновник.

За даними ЗМІ, Блінкен прибув до Києва в середу вранці після нічної поїздки потягом із Польщі. Це його третій візит до столиці України після повномасштабного вторгнення Росії. Теги:   допомога Блінкен Переглядів:   277

Читайте також:

12.06

Чеські партнери надали рятувальникам Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України новітню систему pTRACK

12.06

IFC може виділити приблизно $345 млн для будівництва в Україні вітроенергетичних потужностей

12.06

ЄБРР і GOLDBECK SOLAR побудують СЕС на 500 МВт в Україні