PIN-UP Global вдруге стала офіційним партнером Премії HR-Бренд Україна-2023

Ринки 16.06.2023    09:42

Екосистема PIN-UP Global другий рік поспіль підтримує Премію HR-Бренд Україна, яка визначає найбільш успішні проєкти в галузі управління людським капіталом, репутацією та іміджем компаній як роботодавців. Цього року Премія пройде в онлайн-форматі з 7 вересня по 26 жовтня.

PIN-UP Global прагне не тільки досягати високих результатів у своїй галузі, але й підтримувати та визнавати досягнення інших компаній, які діляться своєю експертизою та досвідом. Це партнерство є продовженням плідної співпраці між PIN-UP Global і grc.ua та підкреслює вклад обох у підтримку найкращих практик в галузі управління людським капіталом в Україні та розвитку ринку праці.

“Ми раді, що продовжуємо співпрацю з нашими українськими партнерами, які попри складний стан в країні визначатимуть найкращих роботодавців. Ми вдячні grc.ua за можливість PIN-UP Global ділитися своєю експертизою і спільно підтримувати розвиток професійного середовища та сприяти будівництву сильних брендів роботодавців в Україні”, - прокоментувала CHRD PIN-UP Global, членкиня журі Премії HR-Бренд Україна Оксана Ізмайлова.

Другий рік поспіль Оксана Ізмайлова буде експертним членом журі, яке аналізуватиме кейси компаній-номінантів і визначатиме кращих. PIN-UP Global також продовжить практику минулого року і обере компанію-переможця в особистій партнерській номінації “Бізнес з людяним обличчям”.

Премія HR-бренд Україна- головна, щорічна, незалежна, авторитетна премія в Україні за найбільш успішні проєкти в галузі управління людським капіталом, репутацією та іміджем компаній як роботодавців.

PIN-UP Global – це екосистема незалежних компаній, залучених до життєвого циклу різних розважальних продуктів. PIN-UP Global ділиться на напрямки залежно від профілю: PIN-UP.TECH, PIN-UP.BUSINESS, PIN-UP.CRM, PIN-UP.TRAFFIC, PIN-UP.PLAY, PIN-UP.CARE, PIN-UP.TEAM. Компанії екосистеми впроваджують інноваційні технології, нестандартні рішення для розвитку та масштабування продуктів та послуг.

Теги:   PIN-UP Global Переглядів:   111

Читайте також:

15.06

Дефіцит зовнішньої торгівлі України товарами зріс у 1,2 раза - Держстат

15.06

Apple очолила список найдорожчих брендів світу 3-й рік поспіль

15.06

Парламент ПАР переобрав Сіріла Рамафосу на посаду президента країни